گیاهی ترین گیاهی ترین AnzanDigital فروشگاه

شبیه سازی مقاله فازی ۲۰۱۵

شبیه سازی مقاله فازی ۲۰۱۵

شبیه سازی مقاله ژورنال ۲۰۱۵ با عنوان:

Fuzzy rule based decision trees

ELSEVIER 2015

شبیه سازی مقاله فازی 2015

در این کار مقاله را در متلب شبیه سازی کرده ایم و به همراه کد متلب، فایل توضیحات کد(۱۰ صفحه) و همچنین فایلی شامل مفاهیم پایه ای مورد نیاز برای فهم روال کار و روش مقاله که در اختیار شما قرار می دهیم.

شبیه سازی درخت تصمیم فازی

این مقاله یک معماری جدید از یک درخت تصمیم گیری فازی بر اساس قوانین فازی (FRDT) و یک الگوریتم یادگیری فراهم می کند. در مقابل درخت های موازی محور که در آن فقط یک ویژگی در هر گره به کار گرفته می شود، گره های درخت تصمیم گیری فازی شامل یک قاعده فازی با خصوصیت ها و ویژگی های متعدد است. مجموعه ای از مطالعات عددی که بر روی مجموعه داده های یادگیری ماشین موجود در UCI که با روش های سنتی از جمله ۵٫C4 ،LAD tree ، tree BFT ، cart simple و tree NBT انجام پذیرفته در مقایسه روش پیشنهاد شده، به لحاظ آزمون های آماری نشان می دهد که روش FRDT بهترین عملکرد را از نظر صحت و اندازه درخت تصمی گیری دارا می باشد.

 

در واقع در این مقاله یک درخت تصمیم فازی معرفی و شبیه سازی شده است و عملکرد آن با سایر روشهای ساخت درخت تصمیم مقایسه شده است.

 

برای دریافت کد متلب مقاله فازی ۲۰۱۵ با عنوان Fuzzy rule based decision trees  به همراه داکیومنت روال اجرای برنامه و توضیحات کد با ما تماس بگیرید

 

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۵۶۳۲۶۴

ایمیل : matlab24ir@gmail.com و یا info@matlab24.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

telegramchanel کانال تلگرام    با عضویت در کانال تلگرام از مطالب آموزشی و مطالب جدید وب سایت مطلع شوید

@matlab24Dotir

جهت عضویت کلیک کنید